Drugie miejsce Piotrówki Radom, prowadzonej przez duet trenerski Krzysztof Czapla, Grzegorz Chałupka, w turnieju międzynarodowym w słowackim Kezmaroku 🏀🏆💪.
W ostatnim dniu zmierzyliśmy się z BK Humenne, wygrywając 86:21.W mecz weszliśmy średnio i po pierwszej kwarcie tablica wskazywała 14:10 na naszą korzyść.
Druga kwarta po zmianie piątek, to już jednostronna dominacja Piotrówki. Rzuciliśmy rywalom 35 pkt, nie tracąc ani jednego 😮😮😮. Druga połowa to była już tylko formalność.

Byliśmy najmłodszym zespołem w całym turnieju. Pokonaliśmy po bardzo zaciętych pojedynkach, mocne i dobrze wyszkolone zespoły jak Rimbasket Kosice, Iskra Svit, czy gospodarzy MSK Kezmarok 💪. Ulegliśmy jedynie Gim 92 Ursynów, ćwierćfinaliście tegorocznych mistrzostw Polski U14.

Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu został wybrany Robert Siurnik. Do All Star turnieju (odpowiednik najlepszej piątki), decyzją trenerów drużyn przeciwnych, sędziów i organizatorów został wybrany Błażej Czapla.

Zdobyliśmy bardzo ważne doświadczenie, mamy trochę materiałów do analizy i wracamy zadowoleni do Radomia.