MKS Piotrówka I Radom w rozgrywkach Wozkosz U-12 o miejsca 1-6 rozegrała swój ostatni mecz z bardzo mocnym MKS Pruszków. Spotkanie bardzo emocjonujące i od początku obfitujące w szereg mocnej gry pod koszami. Chłopcy z Radomia weszli w mecz bardzo skoncentrowani ale przewaga wzrostowa dawała punkty Pruszkowianom szczególnie pod tablicami. Ciężko było zatrzymać zawodników z Pruszkowa szczególnie w grze 1/1. Pierwsza kwarta przegrana 12:26 nie dawała optymizmu na dalszy przebieg meczu. W drugiej kwarcie, chłopcy dawali z siebie co mogli by powstrzymać szybkie ataki gości ale i gospodarze dalej podnosili przewagę punktową. /18:26/
Po przerwie i mobilizującej, konstruktywnej rozmowie zawodnicy z Radomia pokazali chyba najlepszą koszykówkę w sezonie. Szybkim atakiem jak również mocną obroną powstrzymali Pruszków w podwyższeniu wyniku i punktów /28:18/. Czwarta kwarta również pokazała mobilizację w szeregach Piotrówki, mocna obrona i szybka gra 1/1 dała wynik 26:21 dla gospodarzy. W tym dniu uznali wyższość gości ale śmiało można powiedzieć że to najlepsza połowa w wykonaniu Piotrówki w rozgrywkach Wozkosz 2017/2018. Mecz zakończył się wynikiem 84:91

Jak na razie Piotrówka I Radom zajmuje II miejsce ale jeszcze zostało innym zespołom do rozegrania 3 mecze i wtedy zobaczymy na której pozycji uplasuje się nasz zespół. Śmiało można powiedzieć że chłopcy z Radomia nie spoczęli na laurach wchodząc do fazy 1-6 choć to już i tak wielki sukces, tylko walczyli jak równy z równym w każdym meczu z takimi potentatami koszykarskimi jak MKS Grójec, MKS Pruszków, Ochotą czy Polonia Warszawa oraz UKS Akademia Koszykówki Komorów.