Udany rewanż zespołu MKS Piotrówka II Radom z MKS Pruszków w rozgrywkach U13.

Zespół trenera Grzegorza Chałupki grający o miejsca 1 – 6 pokonał MKS Pruszków 74 – 45.

Tym samym zrewanżowaliśmy się za porażkę na wyjeździe. Nasz zespół prowadził od początku meczu. W drugiej połowie powiększyliśmy przewagę, ostatnią kwartę wygrywając 25 – 7. Optymizmem napawa poprawna gra w obronie. Gra w ataku cały czas wymaga doskonalenia, ale dzisiejszy mecz możemy uznać za bardzo udany. Ta wygrana umożliwia nam walkę o wyższe miejsce w rozgrywkach.

W dzisiejszym meczu w zespole MKS Piotrówka II Radom grali: Koterwa Oskar, Czarnecki Paweł, Jagnieża Jakub (4), Królski Maciej, Gajda Piotr (4), Dudenko Dawid (2), Siurnik Robert (30), Skórnicki Dominik (4), Łagowski Mateusz (8), Laskowski Jakub (22), Stysiek Bartek, Staniszewski Filip.