Zwycięstwo MKS Piotrówka II Radom w drugiej fazie rozgrywek U13.

Podopieczni trenera Grzegorza Chałupki pokonali we własnej hali, po bardzo dramatycznym meczu Polonię Warszawa 63-62. Całe spotkanie było wyrównane, bardzo zacięte a walka toczyła się na całym boisku przez cały mecz. Zespół Piotrówki w ostatnich meczach poprawił grę w obronie, co przyniosło efekt w dniu dzisiejszym. Mimo przegranej drugiej kwarty potrafiliśmy zmniejszyć stratę w trzeciej. W czwartej kwarcie odrobiliśmy straty i uzyskaliśmy małą przewagę, którą utrzymaliśmy do końca meczu.

Punkty zdobyli: Antek Hetman, Oskar Koterwa (2), Paweł Czarnecki, Kuba Jagnieża (10), Piotr Gajada (2), Dawid Dudenko (2), Robert Siurnik (21), Dominik Skórnicki, Mateusz Łagowski (6), Kuba Laskowski (13), Tomek Błasiak (1), Bartek Stysiek (4), Filip Staniszewski (2).