W dniach 06-07.04.2018r. zawodnicy Piotrówki I Radom rozegrali dalsze mecze w rozgrywkach Wozkosz U-12 o miejsca 1-6. Tym razem zagrali z Pruszkowem (mecz wyjazdowy (78:58) i u siebie z Polonią Warszawa. (117:29)
W pierwszym meczu zawodnicy Piotrówki gonili całe spotkanie wynik i nie mogli wejść w rytm swojej gry. Braki w obronie, słaba komunikacja i słaba skuteczność przyczyniła się do przegranego lecz momentami zaciętego meczu.

MKS Pruszków – MKS Piotrówka I Radom 78-58 (22:16, 20:14, 16:10, 20:18)
Punkty: Porochnenko 8, Zientek 1, Czapla 21, Zbiciak 2, Ziewiecki 4, Konczak 3, Wiśniewski 6, Kregiel 7, Batorski 4, Minda 2, Zwolak 0, Indyka 0

Drugi mecz to już mocna mobilizacja przedmeczowa, konsekwencja w obronie, szybki i skuteczny atak szczególnie w pierwszej kwarcie ustawił przebieg i wynik meczu. Trzecia kwarta to już majstersztyk, jeśli chodzi o pozycję obrony i pracę na nogach całego zespołu.

MKS Piotrówka I Radom – Polonia Warszawa 117-29 (30:10, 20:9, 32:0, 35:10)

Punkty: Zwolak 8,Hartmann 16, Zientek 2, Czapla 31, Indyka 2, Zbiciak 9, Ziewiecki 12, Konczak 2, Wiśniewski 5, Kregiel 16, Batorski 4, Minda 10, Michalski 0, Rutkowski 0, Mirowski 0.

W piątek-niedziela (13-15.04.2018r.) nie ma odpoczynku bo zawodnicy z obu zespołów Piotrówki jadą na bardzo mocno obsadzony Turniej do Grójca.