W rozgrywkach U-12 po zaciętym, pełnym emocji meczu ulegamy zespołowi Polonii Warszawa 93:87.
Graliśmy dosyć nierówno.
Po pierwszych 5 minutach prowadziliśmy 15:8, a pod koniec pierwszej kwarty schodziliśmy ze stratą 19:24.
W pierwszej połowie drugiej odsłony odrobiliśmy nieco straty na 29:34, ale w połowie meczu tablica wskazywała 50:37 dla gospodarzy.
Po zmianie stron, przez połowę kwarty goniliśmy konsekwentnie wynik, ale udało nam się zbliżyć do rywala jedynie na 10 oczek (60:50). Na koniec trzeciej kwarty, nękani urazami naszych zawodników przegrywaliśmy już 74:55 😮
Czwarta odsłona to istny koncert w wykonaniu zawodników trenera Fabisiaka. W ciągu całej kwarty daliśmy Polonii tylko osiem razy wyjść z własnej połowy. Zaliczyliśmy „run” 17:0 💪👏.
Nasi wojownicy, ani na chwilę nie zamierzali odpuścić i do ostatniej syreny walczyli o zwycięstwo.
Niestety twarda obrona przyniosła przewinienia osobiste, które nasi przeciwnicy zamieniali na punkty. Zabrakło tez czasu 😉Ryzyko jednak się opłaciło,bo czwartą kwartę wygraliśmy 19:32.