Kompletem zwycięstw zakończył się turniej CE EYBL Junior. W pierwszym meczu Akademia ROSA pokonała STP Stellazzurra 122-52. W tym spotkaniu aż 5 zawodników uzyskało dwucyfrową liczbę punktów. Double – double zdobył Krystian Tyszka (14 pkt i 10 Zb), oraz Szymon Walski (12 pkt i 13 Zb).

W drugim meczu ROSA pokonała Oxygen Orange1 77-67. W tym spotkaniu prym wiódł Karol Nowakowski zdobywając 26 punktów oraz 10 zbiórek. Blisko double – double ponownie był Krystian Tyszka 14 zbiórek i 9 pkt, do tego dołożył jeszcze 5 asyst, oraz Mateusz Szczypiński 23 punkty (4x3), 9 zbiórek,

W meczu z Londyn United ROSA wygrała 97-42. Bardzo dobre zawody zagrał Mikołaj Krakowiak 11 zbiórek, 8 asyst, 7 punktów oraz Kamil Waniewski 14 punktów 8 zbiórek.

W ostatnim meczu radomianie pokonali mistrza Czech BCM Orli Prostejov 90-67. W pierwszej połowie ROSA prowadziła już 17 punktami. Jednak rywale w 3 kwarcie skutecznie odrabiali i w 25 minucie zmniejszyli przewagę do 4 „oczek” 49-45.  W 29 minucie przewaga stopniała do 2 punktów i na tablicy wyników było 59-57 dla ROSY. 4 kwartę otworzył Dawid Golus trzema punktami. Chwilę później Mikołaj Krakowiak dołożył 2 punkty, a Karol Nowakowski 4 dzięki asystom Mikołaja, w ten sposób nasza drużyna wyszła na prowadzenie 70-59, które nie oddała już do końca meczu.

Indywidualne wyróżnienia: Karol Nowakowski został wybrany do 5-ki turnieju.

Zagraliśmy cztery mecze, z czego dwa były szkoleniowo wartościowe. W pierwszym z nich, czyli z Oxygenem, większość meczu prowadziliśmy i kontrolowaliśmy grę. W drugim z nich, z mistrzem Czech, wysoko prowadziliśmy do połowy, po to żeby w ciągu kilku minut stracić całą wypracowaną przewagę. Natomiast jestem zadowolony, że potrafiliśmy wytrzymać nacisk rywali i skutecznie zatrzymać ich pościg. – skomentował występ swoich podopiecznych trener Dawid Mazur