W miniony weekend została rozegrana 3 kolejka spotkań, gdzie miejscowy zespół KS Rosa Sport Radom podejmował UKS LA Basket Warszawa. Dużo lepiej w mecz weszli podopieczni Łukasza Nowaka, przejmując inicjatywę na boisku już od pierwszych minut.

Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 18:10 dla gospodarzy. W drugiej odsłonie meczu dalej dominowali miejscowi koszykarze, którzy pomimo słabej skuteczności na linii rzutów wolnych zwiększyli prowadzenie do 22 pkt.

Trzecia ćwiartka meczu rozpoczęła się mocną obroną na całym boisku z czym nie mogli poradzić sobie goście. Skutkiem takiej gry była duża liczba przechwytów, co otwierało nam drogę do kosza.

W ostatniej kwarcie na boisku szansę dostali zawodnicy, którzy wcześniej nie mieli okazji zaprezentować swoich umiejętności. Pomimo takich roszad w składzie goście zdołali rzucić zaledwie 7 pkt, przy czym nasz zespół 25 pkt. Ostateczny wynik meczu 90:45.

Punkty dla KS Rosa zdobywali: Okrutny K. 32, Rojecki M. 15, Różański F. 14, Różański D. 5, Fokt A. 5, Kryczka S. 2, Figura P. 2, Marzec M. 2, Filipowski D. 2, Tomczyk J. 0, Wiśniewski K. 0.