Koszykarze Rosy Radom  rozegrali swój pierwszy wyjazdowy mecz, gdzie przeciwnikiem był GKK GRODZISK MAZOWIECKI. Nasi zawodnicy przystąpili do tego starcia w takim samym składzie jak w pierwszej kolejce.

Początek spotkania nie zapowiadał się zbyt dobrze, bowiem długo musieliśmy czekać na pierwsze punkty po kilku nieskutecznych akcjach z obu stron. Niemoc przełamali gospodarze. Po pierwszej kwarcie na tablicy widniał wynik 7-17 dla ROSY. W drugiej odsłonie nasi zawodnicy również zdobyli 17 punktów, a drużyna gospodarzy zaledwie 10 pkt. Wynik do przerwy 17:34.

Trzecia kwarta to najbardziej wyrównana cześć meczu. Gospodarze zabrali się za odrabianie strat. Połowicznie można powiedzieć, że udało się to osiągnąć, bo kwarta zakończyła się jednopunktowy prowadzeniem gości 18:17. Ostatnie dziesięć minut to znowu obrona na całym boisku co przyniosło nam zdobycie 29 punktów przy czym gospodarze 14. Ostatecznie wygrywamy mecz 81-48.

Na wyróżnienie w tym meczu zasłużył nasz rozgrywający Krystian Okrutny, który zanotował na swoim koncie 24 punkty. Pozostali zawodnicy punktowali: Filipowski 10, Figura 4, Marzec 2, Rojecki 11, Różański D. 4, Różański F. 6, Tomczyk 6, Fokt 8, Wrochna 2, Głowacki 4, Kryczka 0.