W miniony weekend odbył się Turniej Wielkanocny rocznika 2006 organizowany przez Ochotę  Warszawa.

W pierwszym meczu podopieczni trenera Fabio Fabisiaka zmierzyli się, /jak się okazało później/ ze zwycięzcami Turnieju, Komorów I. Pojedynek okazał się trudny ale nie bez walki. Po I kwarcie chłopcy z Radomia nieznacznie prowadzili. Z minuty na minutę widać było brak konsekwencji w obronie i mecz zakończył się przegraną 25:42. Na następne trzy mecze zespół z Piotrówki wyszedł bardzo skoncentrowany. Chłopcy zmierzyli się z PSP 341 Bemowo i wygrali 58:14. W trzecim spotkaniu poszli za ciosem wygrywając z Komorów II 29:11. Według  systemu rozgrywek Piotrówce Radom przyszło zagrać tylko o V miejsce z KS Piaseczno. Tu również chłopcy walczyli jak lwy o każdą piłkę i wygrali pojedynek 43:27. Pomimo trzech wygranych i jednej porażce ze zwycięzcami Turnieju, ostatecznie Piotrówka Radom zajęła V miejsce.