Za nami kolejne mecze z cyklu Mini Liga Rosa.

Tym razem gospodarzami byli zawodnicy i rodzice /bardzo dziękuje za pomoc, miły i słodki poczęstunek/ z PSP1. Na tym etapie rozgrywek wyniki meczy były do przewidzenia. Chłopcy z Jedynki w pierwszym meczu rozprawili się z zawodnikami ze Wsoli, nie pozwalając na wiele i wygrywając 72:6. W drugim meczu Grójec pokonał ZSI 14B, 31:3. Początki trzeciego meczu pomiędzy PSP4 a Wsolą nie zapowiadały bezpiecznego wyniku /43:15/ gdyż I kwarta była wyrównana. W czwartym meczu chłopcy z ZSI 14A ulegli mocnej drużynie z Grójca 6:46. Piąty mecz również pokazał który z zespołów będzie liczył się w dalszych rozgrywkach ZSI 14B przegrali z PSP21 3:70. Na szósty mecz rodzice zawodników z Grójca jak i gospodarzy z PSP1 wypełnili trybuny po brzegi. Mecz okazał się bardzo emocjonujący. W kuluarach słychać było niepisany zakład o wynik meczu pomiędzy trenerami z Radomia. Pierwsza kwarta pokazała że to będzie mecz błędów. Obronną ręką nieznacznie wyszli zawodnicy z PSP1 wygrywając 12 bezpiecznymi / wydawać by się mogło/ punktami po I połowie. Nic bardziej mylnego. Chłopcy z Grójca nie przyjeżdżają po zabawę lecz po naukę. Nadrobili punkty w 3 kwarcie i doszli PSP1 na wynik 32:28. Czwarta kwarta to mecz strat i lekkiego chaosu. Widać było brak osób podejmujących pewne decyzje. Obronną ręką wyszli gospodarze z PSP1 /44:35/. Mecz okazał się na wysokim poziomie i już wiadomo ze te dwa zespoły też będą liczyły się w końcowej fazie rozgrywek o Puchar MLR. Ostatni mecz był meczem derbowym ZSI 14B kontra ZSI 14A /8:17/.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do wspaniałego widowiska!